Imprezy okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe

Chrzciny, komunia czy wesele to jedne z ważniejszych rodzinnych przyjęć okolicznościowych, które wymagają odpowiedniej oprawy oraz zadbania o najmniejsze szczegóły. Nasz Hotel Partner w Mińsku Mazowieckim specjalizuje się w organizacji imprez okolicznościowych różnego rodzaju.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że organizacja przyjęcia okolicznościowego dla niektórych osób może nie być łatwym przedsięwzięciem. Dlatego też, jako w pełni wykwalifikowany personel zajmujemy się kompleksową organizacją różnorodnych przyjęć okolicznościowych. Organizujemy zarówno kameralne spotkania rodzinne jak i również te znacznie bardziej uroczyste przyjęcia.

ORGANIZACJA PRZYJĘĆ OKOLICZNOŚCIOWYCH MIŃSK MAZOWIECKI

Do Państwa dyspozycji oddajemy trzy klimatyzowane sale na wyłączność, które pomieszczą odpowiednio 15, 50 i 100 osób, a także ogólnodostępną salę restauracyjną. Doskonale skomponowane potrawy zarówno z kuchni polskiej, jak i europejskiej zachwycą niejedno podniebienie. Służymy również pomocą w doborze dań z menu oraz dopasowujemy je zgodnie z Państwa indywidualnymi preferencjami. Zapewniamy także dodatkowe atrakcje dla najmłodszych – Państwa pociechy nie będą się nudzić – oferujemy specjalnie dla nich stworzone kino, maty oraz kącik do zabaw.

Wspólne celebrowanie najważniejszych chwil zyskuje wyjątkowego charakteru, gdy może odbywać się w otoczeniu kameralnych murów i z profesjonalną obsługą. Jako Hotel Partner sprawimy, że Państwa przyjęcie okolicznościowe będzie przeżyciem niezapomnianym – pełnym zabawy, uśmiechu i radości.

Serdecznie zapraszamy do organizacji przyjęć w naszym hotelu w Mińsku Mazowieckim. Zadbamy o każdy najmniejszy szczegół i z niezwykłą starannością przygotujemy Państwa imprezę okolicznościową. Zależy nam, aby każde organizowane przyjęcie odpowiadało w pełni na Państwa indywidualne potrzeby i spełniało oczekiwania. Nasz zespół podchodzi do każdego wydarzenia z pełnym zaangażowaniem, ponieważ Państwa zadowolenie jest priorytetem. Zachęcamy do zorganizowania imprezy okolicznościowej w naszym hotelu i do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań.

Imprezy okolicznościowe

Odpowiemy na wszelkie pytania

Kontakt
z recepcją hotelu:
(25) 759-56-00
Hotel Partner

ul. Konstytucji 3 Maja 7
(wejście do hotelu od ul. Kazikowskiego)
05-300 Mińsk Mazowiecki

Manager Hotelu &
Restauracji

Paweł Jakubowski
tel. 600-323-652
Piotr Sawicki
tel. 600-321-254

Napisz do nas!

    Wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych. Wyrażam zgodę na umieszczenie wskazanych danych w systemie informatycznym.

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej.

    Zostałem/am zapoznany/a z Klauzulą Informacyjną. Więcej

    Kontakt