Restauracja

Restauracja

Nasza restauracja to wyjątkowe miejsce na kulinarnej mapie Mińska Mazowieckiego, które łączy w sobie pasję do gotowania i zamiłowanie do wyjątkowych smaków. Restauracja Hotelu Partner wyróżnia się znakomitymi daniami oraz wysmakowanym, pięknym wnętrzem, dopracowanym w najmniejszych szczegółach. Od wielu lat dostarczamy naszym Gościom wielu niepowtarzalnych kulinarnych wrażeń.

Zdajemy sobie sprawę z tego jak różnorodne są potrzeby i oczekiwania odwiedzających nas Gości, dlatego też do dyspozycji oddajemy precyzyjnie skomponowane menu, w którym każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie i swojego podniebienia. Szeroki wybór dań kuchni polskiej i europejskiej przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Każde z dań proponowanych w naszej restauracji to aromatyczna mieszanka wspaniałych smaków, które powstają pod okiem wybitnego Szefa Kuchni z codziennie świeżych, starannie wyselekcjonowanych składników. Dbamy nie tylko o najwyższą jakość naszych posiłków, lecz również profesjonalną obsługę. Do Państwa dyspozycji oddajemy wykwalifikowany personel, który służy fachową poradą i stale czuwa nad przyjazną, kameralną atmosferą.

Restauracja Hotelu Partner to także wyjątkowe miejsce do organizacji przyjęć okolicznościowych. Wysoka jakość obsługi w połączeniu z doświadczeniem w organizacji rozmaitych przyjęć okolicznościowych gwarantuje, że każde z nich będzie niezapomniane.

RESTAURACJA MIŃSK MAZOWIECKI

Wszystkich Gości serdecznie zachęcamy do odwiedzenia restauracji Hotelu Partner ***. Zapraszamy do zapoznania się z naszym menu i skosztowania przedstawianych przez nas dań. Zapewniamy niezwykłe doznania kulinarne i niepowtarzalny klimat, z którymi nie spotkają się Państwo w żadnej innej restauracji.

Restauracja

Więcej niż restauracja

Do dyspozycji gości oddajemy:
 • Klimatyzowana <br />
sala do 280 gości
  Klimatyzowana
  sala do 280 gości
 • Kącik dla dzieci
  Kącik dla dzieci
 • Darmowy internet <br />
Wi-Fi
  Darmowy internet
  Wi-Fi
 • Parking <br />
podziemny
  Parking
  podziemny
 • Bar
  Bar
 • Przestronny <br />
taras
  Przestronny
  taras
 • TV
  TV
 • Bilard
  Bilard
 • Kręgle
  Kręgle
 • Piłkarzyki
  Piłkarzyki
Dodatkowe atuty

Odpowiemy na wszelkie pytania

Kontakt
z recepcją hotelu:
(25) 759-56-00
Hotel Partner

ul. Konstytucji 3 Maja 7
(wejście do hotelu od ul. Kazikowskiego)
05-300 Mińsk Mazowiecki

Manager Hotelu &
Restauracji

Paweł Jakubowski
tel. 600-323-652
Piotr Sawicki
tel. 600-321-254

Napisz do nas!

  Wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych. Wyrażam zgodę na umieszczenie wskazanych danych w systemie informatycznym.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej.

  Zostałem/am zapoznany/a z Klauzulą Informacyjną. Więcej

  Kontakt