Chrzciny i komunie Mińsk Mazowiecki

Chrzciny i komunie Mińsk Mazowiecki

Zarówno chrzciny jak i Komunie są wyjątkową uroczystością i przeżyciem zarówno dla dziecka, rodziców jak i najbliższej rodziny. To także doskonała okazja do spotkania się z rodziną i dawno niewidzianymi dalekimi krewnymi. Restauracja lub hotel to idealne miejsce aby urządzić tego typu wydarzenie, ze względu na wymagającą organizację. Duże znaczenie w celebrowaniu chrzcin lub Komunii mają odpowiednia oprawa, atrakcyjna lokalizacja oraz ciekawa oferta gastronomiczna. Odpowiednio dobrany lokal na chrzciny czy sala na Komunię z pewnością sprawią, że rodzinne chwile zyskają wyjątkowego charakteru i na długo pozostaną w pamięci.

Jeżeli szukają Państwo idealnego lokalu na chrzciny lub sali na Komunię – zapraszamy do Hotelu Partner.

CHRZCINY I KOMUNIE MIŃSK MAZOWIECKI

Bogate menu, kameralna, przyjazna atmosfera, profesjonalna obsługa – to wszystko zapewniamy my, dlatego też nasze sale na chrzciny i Komunie będą świetnym wyborem. Hotel Partner w Mińsku Mazowieckim jest doskonałym miejscem na zorganizowanie przyjęcia z okazji chrzcin lub Komunii. Niezależnie od tego czy planują Państwo kameralne spotkanie czy duże, uroczyste przyjęcie, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Do Państwa dyspozycji w tym wyjątkowym dniu oddajemy:

 • trzy, w pełni klimatyzowane sale, dostępne na wyłączność, które mogą pomieścić 15, 50 lub 100 osób,
 • salę restauracyjną oraz bogate menu zawierające dania zarówno polskie jak i europejskie,
 • różnego rodzaju atrakcje do wyboru dla najmłodszych uczestników przyjęcia – posiadamy własną salę zabaw, maty oraz kino.

Nasze sale na chrzest i Komunie aranżowane są i dostosowywane każdorazowo do charakteru uroczystości i liczby Gości. Organizując chrzciny lub Komunię w naszym hotelu otrzymują Państwo gwarancję zadowolenia oraz niezapomnianych chwil. Z pełnym zaangażowaniem zatroszczmy się o wyjątkową oprawę Państwa przyjęcia z okazji chrzcin lub Komunii. Pomożemy w skomponowaniu menu tak, aby w pełni odpowiadało na Państwa wszelkie potrzeby i wymagania.

Zapraszamy do współpracy!

Serdecznie zachęcamy do zorganizowania przyjęcia z okazji chrztu lub Komunii w Hotelu Partner w Mińsku Mazowieckim oraz do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań.

Chrzciny i komunie Mińsk Mazowiecki

Odpowiemy na wszelkie pytania

Kontakt
z recepcją hotelu:
(25) 759-56-00
Hotel Partner

ul. Konstytucji 3 Maja 7
(wejście do hotelu od ul. Kazikowskiego)
05-300 Mińsk Mazowiecki

Manager Hotelu &
Restauracji

Paweł Jakubowski
tel. 600-323-652
Piotr Sawicki
tel. 600-321-254

Napisz do nas!

  Wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych. Wyrażam zgodę na umieszczenie wskazanych danych w systemie informatycznym.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej.

  Zostałem/am zapoznany/a z Klauzulą Informacyjną. Więcej

  Kontakt