Wesela

Wesela

Ślub i wesele są jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. Organizacji wesela należy poświęcić odpowiednio dużo czasu a Para Młoda musi dokonać wielu ważnych wyborów. Jedną z takich decyzji, z jaką muszą zmierzyć się przyszli Nowożeńcy i jednym z istotniejszych czynników wpływających na udane przyjęcie jest odpowiednio dobrana sala weselna.

ORGANIZACJA WESEL MIŃSK MAZOWIECKI

Restauracja w Hotelu Partner to doskonałe miejsce na organizację wesela w Mińsku Mazowieckim na najwyższym poziomie. Nasz hotel znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, 25 km od Warszawy. Jako doświadczony zespół, zdajemy sobie sprawę z tego jak ważnym wydarzeniem jest wesele. Wiemy także jak perfekcyjnie zorganizować tą uroczystość, dlatego też, zadbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół, aby ten wyjątkowy dzień pozostał w Państwa pamięci na zawsze.

Naszą receptą na urządzenie najważniejszego dnia w Państwa życiu są:

 • duża, w pełni klimatyzowana sala weselna mogąca pomieścić nawet 280 osób,
 • wyśmienita kuchnia, która zadowoli każde, nawet najbardziej wymagające podniebienie,
 • miła, pomocna i doświadczona obsługa.
 • wspaniały taras, na którym można złapać chwilę wytchnienia,

Przestronna i elegancka sala weselna, którą mogą Państwo zaaranżować według indywidualnych upodobań zagwarantuje Państwu kameralną i niepowtarzalną atmosferę.  Wyjątkowa kuchnia, starannie dobrane menu oraz profesjonalna, w pełni zaangażowana obsługa zapewnią Państwu niezapomniane wrażenia oraz wspaniałą zabawę. Wygodny i klimatyczny taras umilą natomiast odpoczynek Gościom. Dodatkowo, po udanym przyjęciu weselnym, oferujemy Parze Młodej oraz Gościom komfortowe miejsca noclegowe w różnych standardach.

Zapraszamy do odwiedzenia nas w celu obejrzenia sali weselnej w Mińsku Mazowieckim, zapoznania się z ofertą lub ewentualnego omówienia szczegółów. Zachęcamy Państwa również do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Wesela

Odpowiemy na wszelkie pytania

Kontakt
z recepcją hotelu:
(25) 759-56-00
Hotel Partner

ul. Konstytucji 3 Maja 7
(wejście do hotelu od ul. Kazikowskiego)
05-300 Mińsk Mazowiecki

Manager Hotelu &
Restauracji

Paweł Jakubowski
tel. 600-323-652
Piotr Sawicki
tel. 600-321-254

Napisz do nas!

  Wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych. Wyrażam zgodę na umieszczenie wskazanych danych w systemie informatycznym.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej.

  Zostałem/am zapoznany/a z Klauzulą Informacyjną. Więcej

  Kontakt