Sala konferencyjna

Sala konferencyjna

Konferencja w Mińsku Mazowieckim? Zapraszamy naszych Gości do skorzystania z przestronnych, klimatyzowanych sal konferencyjnych, które zostały zaprojektowane tak, aby spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. U nas zorganizujecie Państwo szkolenie, konferencję, event firmowy, pokaz lub nawet wystawę! Specjalizujemy się w organizacji zarówno tych bardziej kameralnych wydarzeń jak i eleganckich, wystawnych spotkań biznesowych na najwyższym poziomie.

Posiadamy elastyczną ofertę sal konferencyjnych, którą dopasujemy do Państwa indywidualnych potrzeb i wymagań. Każda sala konferencyjna wyposażona jest w rzutnik multimedialny, ekran oraz flipchart, możemy również udostępnić dodatkowe nagłośnienie. Oferowane przez nas sale konferencyjne są w pełni konfiguracyjne, na życzenie klienta możemy zastosować ustawienie w podkowę, kinowe lub szkolne. Dodatkowym udogodnieniem jest także odpowiednie zaplecze konsumpcyjne – w trakcie przerwy zachęcamy do korzystania z naszego serwisu kawowego i bankietowego. W przypadku organizacji konferencji lub szkolenia w formie weekendowej, oddajemy również do Państwa dyspozycji komfortowe miejsca noclegowe oraz zachęcamy do odwiedzenia restauracji.

Gwarantujemy kompleksową obsługę podczas organizacji Państwa eventu firmowego. Decydując się na naszą ofertę, otrzymają Państwo profesjonalne pomoc i wsparcie – merytoryczne i techniczne – od całego zespołu. Z pełnym zaangażowaniem dbamy o prawidłowy przebieg każdej konferencji czy szkolenia.

Nasz Hotel znajduje się w okolicy Warszawy, z dala od miejskiego zgiełku, co sprzyja pełnemu skupieniu się na spotkaniach a jednocześnie daje możliwość odpoczynku. Serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące zarówno organizacji spotkania biznesowego jak i rezerwacji sali konferencyjnej. Zapraszamy na szkolenia i konferencje do Mińska Mazowieckiego!

Sala konferencyjna

Odpowiemy na wszelkie pytania

Kontakt
z recepcją hotelu:
(25) 759-56-00
Hotel Partner

ul. Konstytucji 3 Maja 7
(wejście do hotelu od ul. Kazikowskiego)
05-300 Mińsk Mazowiecki

Manager Hotelu &
Restauracji

Paweł Jakubowski
tel. 600-323-652
Piotr Sawicki
tel. 600-321-254

Napisz do nas!

    Wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych. Wyrażam zgodę na umieszczenie wskazanych danych w systemie informatycznym.

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej.

    Zostałem/am zapoznany/a z Klauzulą Informacyjną. Więcej

    Kontakt